Гранти

Ми заохочуємо вчених розвивати наукову кар’єру та активно сприяємо поточним дослідженням. Саме тому ми намагаємось полегшити доступ до грантів для науковців у Європі. Нижче наведено низку грантів участь в яких ми рекомендуємо.

Marie Skłodowska-Curie Actions

Європейські дослідницькі стипендії та гранти, які надаються дослідникам незалежно від їх національності чи галузі досліджень. Ця програма фінансує дослідників і підтримує здобувачів. Дослідники на всіх етапах своєї кар’єри мають право на фінансування.

EU Contest for Young Scientists

Конкурс є ініціативою Європейської Комісії в рамках програми “Наука і суспільство”. Конкурс дає студентам можливість конкурувати з найкращими на європейському рівні. Його було створено з метою популяризації співпраці та обміну інформацією між молодими науковцями.

ERC grants for frontier research

ERC пропонує 4 різних схеми грантів. Організація допомагає грантоотримувачам вивчити інноваційний потенціал своїх ідей або результатів досліджень. Гранти присуджуються дослідникам будь-якої національності, які працюють у будь-якій галузі досліджень.

Cefic LRI

Щороку програма LRI оголошує перелік пропозицій, запрошуючи науковців провести дослідження в певних областях. Пропозиції можуть подавати будь-які європейські чи неєвропейські, комерційні чи некомерційні організації, державні чи приватні установи,

SETAC

Товариство надає гранти та фінансові стипендії для підтримки студентів і тих, хто починає кар’єру, а також для сприяння різноманітності та інклюзії. SETAC прагне відзначити видатний внесок окремих осіб у науку про навколишнє середовище за допомогою нагород.