Email

info@researcheurope.org

Opening hours

06:00 – 22:00

Website

researcheurope.org

Join us on messaging apps

Write to us

Should any queries arise, kindly complete the form and send us an email.

  FAQ

  Де я можу знайти збірник за підсумками конференції

  Всі збірники за підсумками конференцій публікуються на сайті в репозиторії за посиланням: https://researcheurope.org/repository

  Чи можу я отримати сертифікат про участь у конференції без публікації тез доповіді

  Ні. Для отримання сертифікату потрібно опублікувати тези доповіді. Сертифікат засвідчує публікацію тез доповіді.

  Я не отримав(ла) лист з матеріалами за підсумками конференції в зазначений на сайті термін

  Зазвичай всі матеріали за підсумками конференцій публікуються та розсилаються в зазначений на сайті термін. Водночас дата публікації є орієнтовною, якщо ви не отримали лист з матеріалами конференції, то ймовірно це пов’язано з технічними та незалежними від організаторів причинами. В такому разі потрібно зачекати поки технічні проблеми буде вирішено. Термін додаткового очікування ніколи не перевищує 10 днів. Хочемо зауважити, що всі матеріали за підсумками конференцій завжди публікуються та розсилаються учасникам.

  Чи індексується збірник конференції

  Так, збірники матеріалів за підсумками конференцій індексуються в Google Scholar. Термін індексації залежить від Google Scholar та може досягати терміну від декількох місяців до півроку.

  Я надіслав(ла) тези доповіді та заявку учасника, проте не отримав(ла) відповідь

  Зазвичай відповідь про результати розгляду матеріалів учасника надсилається протягом 24 годин з моменту подання. Можлива затримка з відповіддю може бути пов’язана з завантаженням організаторів, у такому разі варто зачекати поки відповідь не буде надано.

  Мені на пошту так і не прийшов лист з матеріалами за підсумками конференції

  Зазвичай всі матеріали за підсумками конференцій надсилаються всім учасникам. Уважно передивіться вхідні листи у себе на електронній пошті. Якщо листа з матеріалами нема у вхідних листах, то перевірте папку спам.

  Subscription

  Please enter your email address to subscribe to our newsletter